1 minute reading time (272 words)

Koncert Ałły Pugaczowej - Odwołany!

Koncert Ałły Pugaczowej, jednak odwołany !

Koncert w dniu 29.03 został odwołany, w chwili obecnej brak jest możliwości zorganizowania koncertu w przełożonym terminie 14 maja. Bilety można oddawać w miejscach zakupu.

 

Koncert Ałły Pugaczowej - Odwołany!.

Ponad czterdzieści lat temu Ałła Pugaczowa pojawiła się na scenie i przez ten cały czas była i wciąż zostaje gwiazdą numer jeden dla 300 milionów obywateli byłego Związku Radzieckiego. Mimo tego, że Zachód nazywał ją boginią sceny radzieckiej, tak naprawdę Ałła nigdy nie była "sowiecką" - nie śpiewała o Leninie, komsomole czy komunizmie, zawsze odmawiała władzom i zasadniczo nie wykonywała piosenek ideologicznych. Zawsze miała wsparcie i miłość milionów.


Przez 40 lat na scenie nagrała ponad 60 albumów muzycznych. Eksperci mówią, że ilość sprzedanych płyt Pugaczowem sięga około 400 mln. egzemplarzy (np. legendarni Queen sprzedali 300 mln.) Do tej pory jest najdroższą artystką Europy Wschodniej, tylko honorarium Ałły Pugaczowej - to 100-150 tyś.euro za jeden występ.

W ubiegłym roku piosenkarka powiedziała o tym, że kończy swoją karierę zawodową. Z tej okazji Pugaczowa wyreżyserowała olbrzymie show pożegnalne p.t. "Sny o miłości". Zdumiewające dekoracje, fantastyczna scena, potężny dźwięk, najlepsi muzycy i oczywiście - niesamowity głos i styl wykonania Ałły Pugaczowej. Na koncercie pożegnalnym na pewno będą wszystkie Polskie gwiazdy na-topie, celebryci i politycy, ponieważ większość z nich osobiście zna i szanuje Pugaczową. Koncerty pożegnalne bogini sceny wschodniej już się odbyły w Niemczech, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Belgii. Występ w Warszawie będzie ostatnim w życiu megagwiazdy. Jest to symboliczne, ponieważ właśnie po wygraniu w 1978 roku konkursu w Sopocie o Pugaczowej zaczął mówić cały świat.


tekst: Żenia Klimakin 


 

do nabycia na  www.eBilet.pl , www.eventim.pl

Organizator: Przedsiębiorstwo Organizacyjno-Impresaryjne RAMA

Współorganizator: Fundacja Dyplomacji Obywatelskiej

Galicja - Oczekiwanie 1992
Renata Kątnik "Zapomniany świat"
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
sobota, 24 luty 2024

Captcha Image