Kup płytę - kliknij tutaj

Informacje:
Data produkcji: 2000
Wytwórnia: Poemat BMG
Nośnik: 1CD

Opis:

"Cały świat płonie" kontynuuje linię, którą dziennikarze przy okazji pierwszego long-playa określili słowami: "liryczna i dynamiczna". Trzynaście nowych kompozycji Agnieszki do słów Czesława Miłosza, Georga Trakla, Bolesława Leśmiana, Tomasza Adamskiego i Michała Zabłockiego...,

Kup płytę - kliknij tutaj

Informacje:
Data produkcji: 1998
Wytwórnia: Grelcom
Nośnik: 1CD

Opis:

Płyta nagrana została w lutym 1998 roku. Zawiera 13 kompozycji Agnieszki Chrzanowskiej do wierszy wybitnych poetów. Łączy w sobie najlepsze tradycje piosenki literackiej ze współczesnym brzmieniem i aranżacją.

W nagraniu wzięło udział wielu wybitnych muzyków:

Kup płytę - kliknij tutaj

Informacje:
Data produkcji: 2004
Wytwórnia: UNIVERSAL MUSIC POLAND
Nośnik: 1CD

Opis:

Agnieszka Chrzanowska śpiewa piosenki do wierszy Michała Zabłockiego.

Wiersze zbudowane są w ten sposób, by odczytywać je można było zarówno jako komentarz do cech sportowych, jak i ogólno-życiowych, przez co mają znaczenie bardziej uniwersalne.

Kup płytę - kliknij tutaj

Informacje:
Data produkcji: 2005
Wytwórnia:POEMAT
Nośnik: 1CD

Opis:

Album pod przewrotnym i intrygującym tytułem "Tylko dla kobiet..." to prawdziwa muzyczna uczta, pełna wysublimowanych treści o dynamicznym i nastrojowym charakterze. Jeśli poszukujesz piosenek gdzie tekst jest równie ważny jak muzyka i wykonanie to z pewnością "Tylko dla kobiet..." jest płytą dla Ciebie....

Kup płytę tutaj

Informacje:
Data produkcji: 2009
Wytwórnia: POEMAT
Nośnik: 1CD

Opis:

25 maja 2009 r. w Empikach ukazała się nowa płyta Agnieszki Chrzanowskiej pod tytułem "Bez udziału gwiazd". Album zawiera 15 premierowych utworów, jak zwykle skomponowanych przez Agnieszkę. Znakomitą większość tekstów napisał znany krakowski poeta Michał Zabłocki. Agnieszka odważyła się zaśpiewać również dwa swoje teksty - "Nie znajdziesz mnie" oraz "Taki sen".