ANDRZEJ PONIEDZIELSKI

Andrzej Poniedzielski - 13 Łatwych Utworów Tanecznych

. Opublikowano w Płyty CD - Andrzej Poniedzielski

Informacje:
Data produkcji: 2002
Wytwórnia: EMI
Nośnik: 1CD

Opis:

Andrzej Poniedzielski jest artysta znanym od ponad 25 lat. Płyta "13 łatwych utworów tanecznych" jest pierwszą płytą, która w całości poświęcona jest jego twórczości.

 

Andrzej Poniedzielski - CD 13 Łatwych Utworów Tanecznych - zobacz więcej

Znajdują się tam piosenki z początku kariery, kiedy to Andrzej na festiwalu w Opolu brawurowo wykonał "Kardiogram". Jak również te najnowsze już z okresu Łódzkiej Piwnicy Artystycznej "Przechowalnia". Wiele z piosenek powstało znacznie wcześniej. Szlifowane przez lata teraz doczekały się wersji płytowej.
Andrzej Poniedzielski, znany z telewizji jako inteligentny, dowcipny i refleksyjny konferansjer tutaj objawia się jako prawdziwy pieśniarz, kompozytor i przede wszystkim poeta. A więc jest tym jakiego prawdziwi fani oczekują od zawsze. Tytuł płyty jest oczywiście pewnym żartem a piosenek na płycie w rzeczywistości jest 15 plus 7 wierszy. Twórczość Andrzeja Poniedzielskiego związana jest z Programem III PR i to Radio pełni rolę Patrona Medialnego tej płyty. Przewidziana jest standardowa kampania reklamowa we wrześniu i w październiku.

Lista utworów:

1) Bawitko 3.50
2) Bal Dyplomantów
3) TV
4) Chyba już można...
5) Rozdarcie I 3.28
6) Nos Kościuszki
7) Piosenka o chyba jeszcze miłości
8) Koń, szabelka i butelka
9) Pilnujmy marzeń
10) Wojna
11) Wy! - oda do imperialistów
12) Myślę
13) Podanie o...
14) Życie...
15) To jeszcze nie koniec - kardiogram
16) Jak się czuję
17) Okno
18) A o czym tu śpiewać
19) Piosenki
20) O piosenkach - piosenka
21) Żurawie
22) Siedzę za stołem
23) I cóż nas czeka
24) Wołacz - O! Epoko

 

Tags: Anrzej Poniedzielski 13 Łatwych Utworów Tanecznych Poniedzlski - 13 Łatwych Utworów Tanecznych Cd 13 Łatwych Utworów Tanecznych Kup CD Anrzeja Poniedzielskiego Płyty CD Poniedzielski