1 minute reading time (155 words)

Festiwal ... czy to jest kochanie? ma 15 lat - zobacz!

4 maja w Elblągu rusza 15. Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa ... czy to jest kochanie? Zapraszamy do obejrzenia reportażu, który przypomina czym jest festiwal i jakie były jego początki.
W programie festiwalu, tradycyjnie, jest konkurs w kategoriach: recytacja, piosenka poetycka i teatr jednego aktora. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 kwietnia.

Wieczorami będą odbywać się koncerty gwiazd. Wystąpią: Stanisław Sojka - w recitalu Tylko brać - Osiecka znana i nieznana (5 maja), Grzegorz Turnau z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz - projekt Fabryka Klamek (6 maja) i Evgen Malinowski w Wieczorze rosyjskich bardów (9 maja). 8 maja, w czasie koncertu galowego będzie można posłuchać laureatów 15. Festiwalu Sztuki Słowa ?czy to jest kochanie?, a także zobaczyć koncert Pieśń ujdzie cało
w reżyserii Bogusława Sobczuka. Największe przeboje polskiej piosenki przypomną: Beata Banasik, Jakub Blokesz, Jarosław Chojnacki, Krzysztof Cugowski, Katarzyna Groniec, Mariusz Kiljan, Beata Lerach, Joanna Lewandowska ? Zbudniewek, Margita Ślizowska oraz Zbigniew Zamachowski.

 


Reportaż jest pod adresem:  http://eswiatowid.pl/?page=news&ShowOne=5818

eswiatowid.pl

Szemkel - Siódmy Anioł
I Konwencja Muzyki Polskiej w maju w Warszawie
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
poniedziałek, 29 maj 2023

Captcha Image