Festiwal Nastroje – Katowice 20 marzec

?Nastroje? to nowa propozycja na mapie kulturalnej Polski. Pod taką nazwą  w nocy z 20 na 21 marca w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach odbędzie się I Festiwal Piosenki Poetyckiej. To wyjątkowe wydarzenie dla licznych miłośników tego gatunku muzycznego. Żadne z przedsięwzięć  literacko – muzycznych nie gwarantuje tak bogatych doznań w ciągu jednej nocy!


I Festiwal Piosenki Poetyckiej ?Nastroje? ? to pierwsze  tej rangi i prestiżu w Polsce wydarzenie,  mające na celu promocję muzyki z kręgu ?krainy łagodności? oraz jak najszerszą popularyzację poezji, pięknej polszczyzny i poezji śpiewanej jako formy tzw. kultury wysokiej.


Niezwykły klimat, różnorodność dźwięków, piękne, wyrafinowane teksty ??Nastroje? to spotkanie ludzi  o wyjątkowej wrażliwości.

Do udziału w festiwalu Nastroje zaproszeni zostali najlepsi wykonawcy: Raz dwa Trzy, Małżeństwo z Rozsądku, Czerwony Tulipan, Elżbieta Adamiak, Piotr Bukartyk, Mariusz Lubomski, Marcin Styczeń, Ernest Bryll, Ratatam i Adam Ziemianin.

Podczas festiwalu odbędą się  spotkania autorskie z wybitnymi poetami, wydawnictwa zaprezentują swoje najnowsze publikacje, będzie można obejrzeć wystawę sztuki współczesnej autorstwa najlepszych artystów- plastyków z Górnego Śląska.

 

Ceny biletów: sektor 1 – 120 PLN, sektor 2 – 150 PLN.

www.festiwalnastroje.pl