Festiwal Piosenki Turystycznej - Jamna 2010

Festiwal "Pod słońce" jest okazją do spotkania się w gronie znajomych przyjaciół chodzących po górach, wędrujących po świecie którym to samo w duszy gra. Spotkamy się przy dobrej muzyce i nie mniej wspaniałej atmosferze.

 

 

Festiwal "Pod słońce" jest okazją do spotkania się w gronie znajomych przyjaciół chodzących po górach, wędrujących po świecie którym to samo w duszy gra. Spotkamy się przy dobrej muzyce i nie mniej wspaniałej atmosferze. Zagrają zespoły, które zapewne znacie z Yapy, Kropki, Bieszczadzkich Aniołów czy innych przeglądów lub projektów muzycznych.

Wielu z tych wykonawców możecie potkać na szlaku lub w schronisku. Niemal wszyscy byli na Jamnej wielokrotnie i zawsze podkreślają, iż chętnie tu wracają :) Nie zabraknie gitarowania poza sceną przy ognisku, smacznego jedzenia i chłodnego orzeźwiającego kwasu chlebowego.

Pomysł festiwalu piosenki turystycznej kiełkował od kilku lat. Ojcem chrzestnym inicjatywy jest Kazimierz Dudzik, który podczas Zjazdu Pogórzańskiego w 2009r powiedział ?zróbmy na Jamnej festiwal..? i tak to się narodziło w skrócie.  Później pozostało go tylko zorganizować :)?

Imprezie będzie towarzyszył jarmark turystyczno-artystyczny ? chętnych zapraszamy do udziału ? wstęp bezpłatny po uzgodnieniu  z organizatorem. W bacówce będzie można podziwiać zdjęcia Stanisława Kusiaka.  Przewidujemy też dla Was kilka konkursów i miłych niespodzianek. Odwiedźcie to cudowne miejsce ukryte na Pogórzu, bacówkę z widokiem na Tatry i Beskidy, gdzie słychać ciszę (no, może nie koniecznie w czasie festiwalu:)), miejsce którego klimat tworzą ludzie tacy jak Wy. To właśnie dla Was ten festiwal!

A dlaczego Pod słońce? Niech będzie to zagadką konkursową, którą rozstrzygniemy na festiwalu.

Serdecznie zapraszamy do Jamnej ? pogoda jest zamówiona, miejsce do spania znajdzie się dla każdego!

 


 

 

Program:

 

Sobota 15 maja

Koncert - godz. 18.00

Żeby nie piekło
Robert Marcinkowski
Basia Beuth
Tomek Jarmużewski
Dom o Zielonych Progach

 

Niedziela 16 maja

Rodzinny Konkurs Piosenki Turystycznej - godz.13.00

Koncert - g.14.00

Zespół Ballada
Występ laureatów konkursu
Egon alter
Grupa Pelton

 

Wydarzenia towarzyszące:

kiermasz  turystyczno-artystyczny
wycieczki, rajd turystyczny
gry, zabawy, konkursy
wspólne gitarowanie przy ognisku
wystawa fotograficzna
Konferencja turystyczna na Bukowcu

 

Adam Gancarek 

Przyjeżdżajcie, czekamy na Was !!! 

Oceń ten wpis:
Otwarta Scena Piosenki Autorskiej na Kudłaczach.
Czerwony Tulipan w Teatrze Polskim w Poznaniu - 10...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
poniedziałek, 19, luty 2018