Festiwal Nastroje

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej ?Nastroje?
19 marca 2011, g. 20
Centrum Kultury Katowice, Pl. Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

Już 19 marca 2011 roku w Centrum Kultury Katowice odbędzie się druga całonocna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej ?Nastroje?. Jest to wyjątkowe wydarzenie muzyczno-poetyckie, mające na celu promocję muzyki z kręgu ?krainy łagodności? oraz jak najszerszą popularyzację poezji, pięknej polszczyzny i poezji śpiewanej.

Do udziału w II edycji Festiwalu Nastroje zaproszeni zostali znakomici artyści: Stanisław Soyka, Renata Przemyk, Basia Stępniak-Wilk, Tomek Wachnowski, Marek Andrzejewski, Lidia Jazgar z zespołem Galicja, Basia Gąsienica-Giewont oraz Jakub Blokesz.

Tej nocy odbędzie się również ogólnopolska premiera tomiku wierszy i piosenek lirycznych Marleny Zynger ?Czas śpiewu kobiety. Odsłona pierwsza?  (+CD), której towarzyszyć będzie spektakl z udziałem Dominiki Świątek, Agnieszki Wielgosz, Ewy Dąbrowskiej i Edyty Jureckiej.
Zaczniemy o godzinie 20 w sobotę i grać będziemy nieprzerwanie do 5 rano w niedzielę. Spotkania z Poetami, stoiska z poezją, stoiska muzyczne i wydawnicze znakomicie uzupełnią dwie sceny i całe wydarzenie.

W Polsce fani poezji śpiewanej uczestniczą w wielu wydarzeniach literacko-muzycznych, jednak żadne przedsięwzięcie nie gwarantuje tak bogatych doznań w ciągu jednej nocy!

Festiwal Nastroje to z pewnością znakomity sposób na powitanie wiosny!

 

www.festiwalnastroje.pl
www.facebook.com/ogolnopolski.festiwal.nastroje


Bilety dostępne w sieciach sprzedaży www.eventim.pl oraz www.ticketportal.pl