Tomek Olesiński

Śląskie
tomek-olesinski-dabrowa-gornicza
Termin: sobota, 2 grudzień 2017 18:00

Miejsce: Holiday Inn Dąbrowa Górnicza  |  Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Niesamowite doznania muzyczne w sercu Dąbrowy Górniczej! Koncert promocyjny płyty WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA


wystąpią:
Tomasz Olesiński - Gitara, śpiew ????
Mateusz Ulczok - Akordeon ??

Wstęp: 30 zł ??
rezerwacja miejsc :???? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel 885987103

Parę słów o wykonawcach:
Tomasz Olesiński: autor tekstów, kompozytor, muzyk - mocno związany z nurtem piosenki autorskiej, który po wielu latach współistnienia z gitarą, pisania piosenek wreszcie nagrał wyczekiwaną przez wszystkich swoją autorską płytę. Materiał zarejestrowany na krążku, podczas koncertu zaprezentuje w duecie z rewelacyjnym akordeonistą Mateuszem Ulczokiem


Mateusz Ulczok: absolwent katowickiej Akademii Muzycznej w klasie akordeonu. Udziela się również jako pianista, m.in. w zespole noszącym nazwę „87”. Z akordeonem czuje się dobrze zarówno w takich gatunkach jak poezja śpiewana czy piosenka aktorska jak i muzyka rozrywkowa, a od niedawna także muzyka elektroniczna.


Skąd taki a nie inny tytuł płyty?
Odpowiedź brzmi: Z przekory ... tajemniczo?
Wszystko wyjaśni się 2 grudnia podczas koncertu, na który gorąco zapraszamy.

Dzięków muzyki będzie można posłuchać przy akompaniamencie specjalnie na tę okoliczność przygotowanych drinków przez wirtuozów sztuki barmańskiej, przy dobrym winie lub piwie, a na osłodę polecimy nowość prosto z hotelowej cukierni : MONODESERY, z których każdy kryje w sobie nutkę tajemnicy.

Wieczór zapowiada się muzycznie, przepysznie i tajemniczo.


Po koncercie scenę pozostawimy do dyspozycji gości, zapraszamy do wspólnego śpiewania przy dźwiękach instrumentów, które koniecznie zabierzcie ze sobą :)
Pozdrawiamy
Holiday Inn oraz Tomek Olesiński

 

Addres
Aleja Róż 1A, 41-300 Dąbrowa Górnicza

 

Mapa


 

Terminy


  • sobota, 2 grudzień 2017 18:00