1 minute reading time (254 words)

Ogolnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "PRZY KOMINKU" KIELCE 2012

Festiwal Piosenki turystycznej i poetyckiej w KIELCACH? ? Tak.
Na festiwalowej mapie polski w tym roku (a będziemy czynili starania aby na stałe) pojawiła się impreza stworzona z pasją dla ludzi z pasją. Najważniejsze decyzje zapadły. Na przełomie listopada i grudnia (30 LISTOPAD - 2 GRUDZIEŃ) w stolicy Gór Świętokrzyskich Odbędzie się trzydniowy muzyczny przegląd twórczości ?około turystycznej?. Nazwa, logo, strona internetowa już jest www.przykominku.art.pl . Rozpoczynamy intensywną festiwalową pracę a o naszych poczynaniach będziemy Was informować na bieżąco.

Festiwal Piosenki turystycznej i poetyckiej w KIELCACH? ? Tak.

 

 

     Na festiwalowej mapie polski w tym roku (a będziemy czynili starania aby na stałe) pojawiła się impreza stworzona z pasją dla ludzi z pasją. Najważniejsze decyzje zapadły. Na przełomie listopada i grudnia (30 LISTOPAD - 2 GRUDZIEŃ) w stolicy Gór Świętokrzyskich Odbędzie się trzydniowy muzyczny przegląd twórczości ?około turystycznej?. Nazwa, logo, strona internetowa już jest www.przykominku.art.pl .

 

Rozpoczynamy intensywną festiwalową pracę a o naszych poczynaniach będziemy Was informować na bieżąco.

http://www.facebook.com/pages/Przy-Kominku-Festiwal-Piosenki-Poetyckiej-i-Turystycznej-Kielce/223778070982743

 

Parę słów o nazwie
?PRZY KOMINKU? to fragment refrenu piosenki pod tytułem ?Oczekiwanie na lato?, kielczanina  Piotra Frankowicza. Pora roku, która przygarnęła nasz festiwal może swymi kaprysami wprowadzić w nastrój oczekiwania na ciepłe letnie dni, a przy kominku dobrze jest powspominać minione wakacje spędzone w górach. Piotr Frankowicz jest autorem wielu turystycznych utworów granych i śpiewanych przez zespół ?Grube Dudy?, a później przez grupę "Wołosatki".
?Oczekiwanie na lato? będzie naszym festiwalowym motywem przewodnim.

 

Zapraszamy wykonawców do wzięcia udziału w przeglądzie (regulamin i karta zgłoszenia na stronie internetowej http://www.przykominku.art.pl)

Pozdrawiamy my. Organizatorzy.

 

Monika Cygan Radio Aktywne Politechniki Warszawski...
Jarmark Kultur w Kalwarii Zebrzydowskiej
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
poniedziałek, 28 listopad 2022

Captcha Image