2 minutes reading time (400 words)

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Literackiej imienia Jadwigi Stańczakowej

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Literackiej imienia Jadwigi Stańczakowej

Wiersze już lecą

nad ulicami miasta

skąd one płyną?

 Jadwiga Stańczakowa, z tomu Kalejdoskop

 

Fundacja Siódmy Zmysł wraz z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprasza do udziału 
w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Literackiej imienia Jadwigi Stańczakowej, ogłoszonego w ramach projektu Okolice Sztuki. Audiodeskrypcja-integracja-ekspresja, dofinansowanego 
ze środków Ministerstwa Kultury  i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Edukacja Kulturalna, wkładu Partnerów oraz Fundacji Siódmy Zmysł.

 

http://muzeumpiosenki.pl/ogolnopolski-konkurs-piosenki-literackiej-im-jadwigi-stanczakowej/

 

Na czym polega konkurs?

 Jeśli w duszy Ci gra coś ciekawego, co układa się w formę piosenki  - prześlij dwa własne, niepublikowane dotąd teksty, krótką informację o sobie i motywację udziału w konkursie.

 Kto zostanie zwycięzcą?

 Powołane przez Organizatorów Jury wybierze 20 najciekawszych autorów, których teksty zawierać będą najlepsze pomysły literackie. Wybór ten będzie miał też dodatkowy klucz – 10 laureatów wyłonionych zostanie spośród uczestników z niepełnosprawnością wzroku, 10 – spośród osób widzących. 

Co będą robić laureaci? 

Nagrodą dla laureatów będzie zaproszenie do udziału w Warsztatach Piosenki Literackiej imienia Jadwigi Stańczakowej. Będzie to tydzień spędzony w gościnnych progach Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Zajęcia będą miały na celu stworzenie tekstów, na bazie których powstanie scenariusz happeningu „Stańczakowa, Białoszewski i inni poeci”. Organizatorzy zapewniają ciekawy program warsztatowy, zakwaterowanie i wyżywienie. Warsztaty odbędą się w lipcu 2016 roku. Dokładna data zostanie podana w momencie ogłoszenia wyników konkursu.

 Jak się zgłosić? 

Teksty konkursowe wraz notką o autorze, imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania, łącznie z informacją odnośnie stopnia niepełnosprawności wzroku lub jej braku prosimy przesyłać na adres mailowy koordynatora projektu – Reginy Mynarskiej: regina.mynarska@siodmyzmysł.org do dnia 30 marca 2016 roku.

 Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 15 kwietna 2016

 Każdy uczestnik konkursu zobowiązany jest także uiścić opłatę akredytacyjną w wysokości 30 zł na konto Organizatora – Fundacji Siódmy Zmysł 10 1090 1665 0000 0001 3068 8231; 

w tytule przelewu należy wpisać „konkurs piosenki – akredytacja”.

Uczestnik zobowiązany jest także do zapoznania się z Regulaminem Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Literackiej imienia Jadwigi Stańczakowej.

 

 

Więcej informacji:

 

Regina Mynarska

Fundacja Siódmy Zmysł

koordynator projektu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kuba Michalski
Kuba Michalski
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
wtorek, 25 styczeń 2022

Zdjęcie captcha

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://poezjaspiewana.pl/