Piotr Bzowski

…zaczęło sie od szkolnych występów. Pierwszy zespół punkowy Schron-perkusja(miłość do tego instrumentu zawdzięczam perkusiście ,mojemu szwagrowi -Bogdanowi Zuber z Jaworzna), potem LO, szkoła muzyczna, zespół religijny Maranatha skąd wraz z gitarzystą Arturem Kaszowskim przeszliśmy do pierwszej profesjonalnej grupy Zwiastun. Z czasem zajrzałem do Krakowskiego klubu studenckiego Pod Jaszczurami, gdzie na imprezie „Śpiewać każdy może „zdobyłem pierwszą nagrodę, „Lekka samba dla M” bardzo się podobała.
Trochę żeglowania, szant, góry by stworzyć Sie jakoś Nie klei. Braliśmy udział w festiwalach , gdzie zdobyliśmy trofea laureatów min. XXVI Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie (II miejsce, stypendium Wojciecha Belona) Danielka 90, Chrypa 91, Bazuna 92, Tartak 92, i wiele innych.Trzon grupy stanowiłem z Wojtkiem Grzesiakiem,ale gdyby nie gra pianistki – Kasi Spólnik to byłoby smutniej muzycznie, na congach wtedy grał Mirek Kowalczyk
Muzycznie jestem perkusistą i aranżerem w bluesowym zespole Preizolband,(www.preizolband.pl) Do końca 2008 gitarzystą i wokalistą w Trio Band -zespół powiększył skład o żywą sekcję rytmiczną i dętą tworząc mini bigband (8 osób) pod nazwą Blue Brass Band. (www.bbb.art.pl).

Od 2010 wdrażam w życie, wraz z przyjaciółmi dwa autorskie projekty pod nazwą:
1.BZOWSKI GROUP
2.MELISSE: ( Melisse Inglebert)