2 minutes reading time (308 words)

V Przegląd Piosenki Literacko- Turystycznej - Powrót do korzeni

Witajcie!
W tym świątecznym czasie spieszymy do Was z dobrą nowiną! V Przegląd Piosenki Literacko- Turystycznej ?Powrót do korzeni? odbędzie się znów w Krakowie! Zapraszamy 22 stycznia do Loch Ness Club przy ul Warszawskiej 15.
Ponadto  udało się nam przebrnąć przez gąszcz prawnych paragrafów i ludzkiego tumiwisizmu i od kilku dni jesteśmy już Stowarzyszeniem. To nam daje większe możliwości organizacyjne.

 


A teraz to, co zwykle jest napisane małym druczkiem: z uwagi na przedłużające się procedury rejestracyjne nie zdążymy przygotować Przeglądu w formie konkursowej. Ale na to też znaleźliśmy sposób.
Tak więc zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z kolejnym legendarnym współtwórcą tego co dziś nazywamy muzyką poetycką, turystyczną, krainą łagodności, itp. Naszym szczególnym gościem będzie Adam Drąg, który zaczął swoją przygodę z gitarą i piosenką w wieku 17 lat.. coś Wam to mówi? Ponadto zagra i zaśpiewa Zbyszek Stefański z Grupy Bez Jacka ? to też niespodzianka, bo trochę sam a trochę nie ;)
A jeśli chodzi o Wasz udział w Przeglądzie, to tegoroczna scena jest otwarta dla Wszystkich, którzy zechcą dla nas zaśpiewać. Ze względów organizacyjnych prosimy chętnych o zgłaszanie się na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.01.2011r. To nam pozwoli ?ogarnąć? całość. Spieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona czasem! Mamy tylko (albo aż tylko)wieczór i noc do dyspozycji.  Na każdy mail odpowiemy.
Wszystkich śpiewających i słuchających zapraszamy: spotkajmy się przy dobrej muzyce!
Na ten czas życzymy wszystkim dobrego świętowania i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! Pamiętajcie, że to muzyka obudziła pasterzy w Betlejem!


www.przeglad.eu.interia.pl

XXII Spotkania z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk ...
Agata Budzyńska - Testament
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
poniedziałek, 05 grudzień 2022

Captcha Image