2 minutes reading time (405 words)

ŹRÓDŁO - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu

To już trzecia edycja koncertu poświęconego pamięci największego polskiego barda, podczas którego przyjaciele i uczniowie Jacka wspólnie z publicznością nie pozwalają zapomnieć o Jego, wciąż aktualnej, twórczości. Tym razem impreza odbędzie się 2 kwietnia, na scenie wrocławskiego Centrum Sztuki Impart. W tegorocznej odsłonie koncert składać się będzie z dwóch części:

To już trzecia edycja koncertu poświęconego pamięci największego polskiego barda, podczas którego przyjaciele i uczniowie Jacka wspólnie z publicznością nie pozwalają zapomnieć o Jego, wciąż aktualnej, twórczości. Tym razem impreza odbędzie się 2 kwietnia, na scenie wrocławskiego Centrum Sztuki Impart. W tegorocznej odsłonie koncert składać się będzie z dwóch części: w pierwszej wystąpią młodzi artyści związani z Wrocławskim Salon...em Jacka Kaczmarskiego (Trio Łódzko ?Chojnowskie, Triada Poetica, Michał Mańka i Adam Łapacz), zaś w drugiej ? na scenie pojawi się Przemysław Gintrowski z zespołem ? Przyjaciel i wieloletni współpracownik Jacka Kaczmarskiego, autor wielu wspaniałych kompozycji do Jego wierszy.

Na dalszą część wieczoru zapraszamy wszystkich do Klubu Muzycznego ?ŁYKEND?, gdzie w ramach Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego piosenki barda rozbrzmiewać będą do samego rana. Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego działa w naszym mieście od 2006 roku. Skupia w sobie miłośników twórczości największego polskiego barda, zarówno jej odbiorców, jak i wykonawców.

Podczas kolejnych edycji koncertowych, które odbywają się comiesięcznie w Klubie Muzycznym "Łykend" usłyszeć można najważniejsze i najbardziej znane utwory zmarłego pieśniarza, ale także i te znane mniej, powstałe na emigracji oraz w ostatnim okresie twórczości. 2.04.11 godz.19.00 C.S.Impart ul.Mazowiecka 17 ŹRÓDŁO ? przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu PRZEMYSŁAW GINTROWSKI Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego: Trio Łódzko-Chojnowskie Triada Poetica Adam Łapacz Michał Mańka

 

bilety: 75 zł ? I miejsca, 60 zł ? II miejsca, 45 zł ? balkon, 30 zł ? wejściówki (studenci i uczniowie) rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


www.wROCKfest.pl
www.ethnojazz.pl
www.heyjoe.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2011
Projekt Grechuta
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
sobota, 28 maj 2022

Zdjęcie captcha