2 minutes reading time (405 words)

ŹRÓDŁO - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu

To już trzecia edycja koncertu poświęconego pamięci największego polskiego barda, podczas którego przyjaciele i uczniowie Jacka wspólnie z publicznością nie pozwalają zapomnieć o Jego, wciąż aktualnej, twórczości. Tym razem impreza odbędzie się 2 kwietnia, na scenie wrocławskiego Centrum Sztuki Impart. W tegorocznej odsłonie koncert składać się będzie z dwóch części:

To już trzecia edycja koncertu poświęconego pamięci największego polskiego barda, podczas którego przyjaciele i uczniowie Jacka wspólnie z publicznością nie pozwalają zapomnieć o Jego, wciąż aktualnej, twórczości. Tym razem impreza odbędzie się 2 kwietnia, na scenie wrocławskiego Centrum Sztuki Impart. W tegorocznej odsłonie koncert składać się będzie z dwóch części: w pierwszej wystąpią młodzi artyści związani z Wrocławskim Salon...em Jacka Kaczmarskiego (Trio Łódzko ?Chojnowskie, Triada Poetica, Michał Mańka i Adam Łapacz), zaś w drugiej ? na scenie pojawi się Przemysław Gintrowski z zespołem ? Przyjaciel i wieloletni współpracownik Jacka Kaczmarskiego, autor wielu wspaniałych kompozycji do Jego wierszy.

Na dalszą część wieczoru zapraszamy wszystkich do Klubu Muzycznego ?ŁYKEND?, gdzie w ramach Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego piosenki barda rozbrzmiewać będą do samego rana. Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego działa w naszym mieście od 2006 roku. Skupia w sobie miłośników twórczości największego polskiego barda, zarówno jej odbiorców, jak i wykonawców.

Podczas kolejnych edycji koncertowych, które odbywają się comiesięcznie w Klubie Muzycznym "Łykend" usłyszeć można najważniejsze i najbardziej znane utwory zmarłego pieśniarza, ale także i te znane mniej, powstałe na emigracji oraz w ostatnim okresie twórczości. 2.04.11 godz.19.00 C.S.Impart ul.Mazowiecka 17 ŹRÓDŁO ? przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu PRZEMYSŁAW GINTROWSKI Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego: Trio Łódzko-Chojnowskie Triada Poetica Adam Łapacz Michał Mańka

 

bilety: 75 zł ? I miejsca, 60 zł ? II miejsca, 45 zł ? balkon, 30 zł ? wejściówki (studenci i uczniowie) rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


www.wROCKfest.pl
www.ethnojazz.pl
www.heyjoe.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2011
Projekt Grechuta
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
środa, 27 październik 2021

Zdjęcie captcha

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://poezjaspiewana.pl/