3 minutes reading time (547 words)

Korsarz - Tawerna żeglarska

Cisza, spokój, półmrok. Inspirujący zapach słonej wody i trzaski starego drewna. Marzenie o dalekiej podróży, głośnych falach, chłodnym wietrze i pięknym, niebieskim niebie. Jasne światło latarni morskiej, które nie pozwala zapomnieć o pociągającym bezkresie morza. Światło, które co noc, bez chwili wytchnienia, podąża w nieznane...

 

Pośród ciszy, nagle, zupełnie bez ostrzeżenia, rozbrzmiewają głośne dźwięki perkusji i gitar. Jakby wyrwany ze snu, odruchowo spoglądasz na scenę. Wtedy wszystko staje się jasne. Właśnie zaczyna się kolejna, wspaniała żeglarska opowieść. Opowie Ci ją Twoja ulubiona kapela. Patrzysz na swoich przyjaciół, drewniane modele łodzi pod sufitem i długie, grube liny. To dobrze, że jesteś właśnie tutaj. To tutaj czujesz się jak w domu i możesz pozwolić sobie na chwilę zapomnieni a. Byłeś tu nie raz, lecz za każdym ra zem przeż ywasz to od nowa. "Korsarz" znów wita Cię na swoim pokładzie.

"Korsarz" to nowa tawerna żeglarska. Lokal dedykowany jest w szczególności miłośnikom szant, lecz nie tylko. Jego oferta zainteresuje, bowiem wszystkich, którzy cenią sobie miłą, ciepłą atmosferę, ciekawe wnętrza, stylową muzykę oraz dobrą kuchnię. "Korsarz" to idealne miejsce na długie rozmowy z przyjaciółmi, spontaniczne spotkania w szerszym gronie, szalone wieczory przy głośnej muzyce, lecz także spotkania firmowe, obiady i kolacje.

 

 

?Korsarz" to największy tego typu lokal w Polsce. Mieści się w oddzielnym, wolnostojącym budynku. Centralnym punktem tawerny jest główna sala ze sceną i antresolą. Dodatkową przestrzeń stanowią podziemia, nieocenione w przypadku dużych koncertów oraz imprez zamkniętych. W letnich miesiącach do dyspozycji gości jest imponujący ogródek oraz ogromny taras na piętrze.

 

"Korsarz" to miejsce absolutnie wyjątkowe. Lokal oferuje nową, jakość, którą z pewnością docenią setki stałych bywalców. Na jego scenie regularnie pojawiać się będą się najlepsi polscy wykonawcy muzyki żeglarskiej. Horyzonty muzyczne "Korsarza" wybiegają jednak po za gatunki marynistyczne - program artystyczny tawerny z pewnością nie raz zaskoczy klubowiczów. Nie ważne, zatem, czy bliski jest Ci świat morskich opowieści, chcesz spędzić ciekawy wieczór w niepowtarzalnej atmosferze, czy po prostu szukasz idealnego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi. "Korsarz" zaprasza Cię na wspólny rejs.

Atmosfera i układ wnętrza sprawiają, że dobrze będziecie czuli się zarówno na kameralnym spotkaniu we dwoje, jak i w większym gronie np. podczas spotkań z przyjaciółmi, zebrania, imprezy firmowej, czy dużego bankietu. Doskonała obsługa serwisowa i organizacyjna odpowie zarówno na Państwa potrzeby związane z doborem menu, jak  również  zaaranżuje wnętrze na specjalne imprezy tematyczne według Państwa życzenia tj. wieczór panieński, urodziny, wesela,  itp?

 

Gdy zmęczeni pracowitym dniem będziecie potrzebowali  odrobiny relaksu lub dobrej zabawy skorzystajcie z tematycznych wieczorów "Korsarza". Od poniedziałku do soboty  nie zabraknie u nas dobrej muzyki, tańca, szalonej zabawy.

Będziemy dumni mogąc zadbać o oprawę spotkania Państwa firmy w naszym lokalu. Układ sal  sprawia, że w zależności od ilości gości i wyobrażeń klienta jesteśmy w stanie  zaaranżować wnętrze zarówno na spotkania firmowe zasiadane tj. zebrania, konferencje, szkolenia, jak i bankiety do 300 osób.  Również możemy stworzyć  intymne miejsce na spotkania kilkuosobowe.

 


Zapewniamy, że nasi managerowie dostosują zarówno menu, menu win, jak i wystrój lokalu do Państwa najbardziej wyszukanych potrzeb i wyobrażeń. Na życzenie Państwa zadbamy również o oprawę muzyczną, czy dodatkowe atrakcje tego wyjątkowego wieczoru. Podejmiemy się realizacji  zarówno najbardziej szalonych pomysłów, jak i bardzo poważnych wyzwań.
Zapraszamy również do bezpośrednich spotkań z naszym mistrzem kuchni, który chętnie przyrządzi  dania pod Państwa okiem wprost na stół.

Adres: Warszawa ul. Gostyńska 45

sprawdź na mapie >>

www.tawernakorsarz.pl

Yapa 2010 - Łódź 12/14 marca 2010r
Edward Stachura
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
środa, 31 maj 2023

Captcha Image